جهت ازطلاع

با سلامی دوباره

شاید چند وقتی است که که مطالب وبلاگ بروز نشده و عزیزان دور از تهران به نوعی در بی خبری هستند ازاین بابت عذر خواهی می شود.البته تعدادی از طریق ارتباط تلفنی در جریان امور قرار می گیرند .عضو عزیزی پیشنهاددات مثبتی در بخش (نظر) عنوان کرده اند که جهت اطلاع همه در این قسمت جواب داده می شود.

اول اینکه در رابطه با تعاونی مطالب و خبر های بسیاری در جریان است اما بدلیل اینکه هنوز با هدف اصلی فاصله دارد زیاد باز گو نمی شود تا مبادا امید واهی به اعضا داده باشیم .همین قدر عرض می شود که پیرو مراجعات و عریضه هائی که به مقامات ارسال کرده بودیم ،درروز دوشنبه همین هفته جلسه پرباری در یکی از ادارات موثر برگزار شد و ماحصل آن توانست آن سیستم را با واقعیت ظلمی که به این تعاونی شده ،آشنا نماید و لذا همان اداره شروع به یک سری اقدامات نموده است که امیدواریم روزنه ای ایجاد گردد.

اما در همان جلسه بر حاضرین جلسه  آشکار شد که این هیئت مدیره نمی خواهد مشکل زمین و به طبع آن مشکل اعضا حل شود چون اگر راحت حل شود آنان شدیدا زیر سئوال خواهند رفت .آقای مدیر عامل در جلسه به هر طریقی نعل وارونه می زدند و عوض اینکه یار مشکلات تعاونی باشند .سعی می کردند که مسیر کمک مسئولین را عوض نمایند.و مشکل را لاینحل جلوه دهند(ما باید مواظب داخل باشیم که به خودمان گل نزنند)

اما در رابطه با پیشنهادات آن عضو گرامی باید گفت که جلسات آخر هفته با دستور جلسه همیشگی یعنی آگاهی هر چه بیشتر اعضاو زنده نگهداشتن پیگیری ها خود جوش اعضا تشکیل می شود اما از اینکه اعلام شود که مثلا این هفته در باره فلان موضوع صحبت وتبادل نظر و رای گیری خواهد شد .یک مقداری دشوار است .بدلیل اینکه همان قدر که ما پیگیر مسائل هستیم آقایان هیئت مدیره ترفند های بر عکس مسیر حرکت انجام می دهند و ناچارا باید در همان مسیر آگاهی لازم به اعضا داد و دوماباتوجه باینکه تمامی اعضا در جلسات شرکت نمی کنند لذا رای گیری معنی نخواهد داد ولی از جهت اینکه باز نظرات شرکت کنندکان در جریان پیگیری ها لحاظ شود این موضوع اتفاق می افتد و عده پیگیری کننده فعال از نظرات آنان استفاده می کنند و بکار می بندندو جالب اینکه اعضا به حدی توانائی و پتانسیل دارند که مثلا برای موضوع خاصی چندین داوطلب مراجعه می کنند بطوریکه هم اکنون صدای شما اعضا در اکثر ادارات و ارگانها شنیده شده و باز تاب دارد .وپیشرفت هائی شده است ولی به همان دلائل پیش گفته نمی توان همه را گزارش کرد چرا که اگر خدای نکرده مسیر آنچنان که دلخواه است پیش نرود دلسردی برای اعضا بوجود می آورد.و این همان است که آرزومندان متلاشی شدن تعاونی می خواهند. باز نظرات خودتان را از ما دریغ نفرمائید.پیروز باشید. 

 

/ 5 نظر / 7 بازدید

با سلام .خدا قوت.بسیار متشکریم از زحمات شما .با توجه به متن بالا.شهرستانیها باید چکار کنند . اخر و عاقبت چی میشه . یک عده ای بعنوان هیئت مدیره و مدیر عامل همچنان میتازند . و سرمست از موقعیت و ثروتی که از اه ناله خونه بدوشان بدست اورده اند . و قدرتمند شده اند و هرگز از این اندک حقوق اعضاء هم کوتاه نمی ایند. و عده ای هم بعنوان مظلوم . این طرف فریاد مخالف سر می دهند .. . واما دیگر اعضا که هر لخظه ودر نمازهایشان با دستهای به دعا بلند شده از خدا می خواهند که هر چه زودتر سر پناهی بیابند . و شرمنده از سوال فرزندانشان که مپرسند 20 سال دعا ؟ کافیست . شما خدا ندارید. که اگر داشتید باید به فریادتان می رسید .............ای ادمها / ایا تا بحال شرمنده فرزند شده اید.؟............ای رئیسان ..... ای ی .مخالفان.........؟ ما دیگر حتی تحمل یکماه را نداریم.......( پرنده را بخاطر بسپار پرتده مردنیست ......) . یا حق.........

با سلام . اخبار تعاونی جز از طریق سایت از چه راه های دیگری قابل پیگیری است ؟ با تشکر فراوان

مهران

با سلام. ضمن تشکر از پیگیریهای شما ، لطفا این مشکل را از طریق سایت ریاست جمهوری و بازرسی کل کشور هم پیگیری نمایید . در مواقع مشابه نتیجه بخش بوده است.

سلام . خیلی وقته که سایت به روز نشده نکنه اتفاق بدی افتاده نگران نباشیدو بگید بعد از اینهمه سال پوستمون حسابی کلفت شده .

با سلام . خدا قوت . با تشکر از زحمات شما. لطفا سایت را به روز کنید تا از اخبار جدید اطلاع یابیم متشکرم .