سال نو مبارک

با سلام

سال جدید را به کلیه اعضای محترم تعاونی تبریک گفته و امیدوارم که این سال ، سالی پربرکت و پرحاصل برای همه شما باشد .و سال نتیجه دهی مثبت باشد تا انشاالله انتظار 20 ساله به پایان برسد.

تقسیم زمین فیروز بهرام از چندی پیش آغاز شده و طی قراردادی که با نقشه بردار منعقد گردیده.قرار شده که زمین به حداقل متراژ مجاز تقسیم شود بطوریکه بتوان برای قطعات تفکیکی سند مستقل دریافت کرد تا تعدای که در یک قطعه بطور مشاع شریک شده اند بطور مستقل بتوانند روی زمین مربوطه تصمیم گیری نمایند .و قرار شده که طوری تقسیم انجام شود تا انشاالله اگر روزی امکان تقسیم بصورت متراژ های انفرادی مهیا شد مشکلی در کار نباشد .

فروش اپارتمان های لتمان کن جهت تامین نقدینگی برای تقسیم بین اعضا کماکان ادامه دارد و سعی خواهیم کرد تا آنجائیکه لطمه به منافع اعضا نرسد هر چه سریعتر به اتمام برسد تا تقسیم مالی انجام شود .

جهت  زمین تجاری ها اقدام به اخذ پروانه شده تا از این رهگذر ارزش افزوده حاصل شود که در شرف اتمام  است و امیدواریم که با فروش امتیاز حاصله هر چه زودتر همراه با منابع آپارتمان ها و یا متعاقبا به حساب اعضا منظور شود. البته تمام این موارد باید با نظر کارشناسان رسمی و با مشاوره های مربوطه انجام گردد.

به منظور اجرای موارد فوق ، اعضا محترم  لازم است که  اطلاعات فردی خود را شامل موارد مشروحه زیر به شماره تلفن 44735566-021فاکس ارسال نمایند.
نام و نشان عضو---شماره عضویت----- شماره ملی----شماره حساب عضوو شهر و کد شعبه  از یکی از بانک های سپه و یا پاسارکاد (از ارسال شماره 16 رقمی مندرج بر روی عابر بانک ها خود داری فرمائید)  ---------شماره شناسنامه--------شماره تلفن ثابت همراه با کد شهرستان مربوطه----------شماره تلفن همراه (جهت ارسال پیامک اطلاع رسانی)--------آدرس -----------

به محض آمادگی از شماره حساب ارسالی جهت واریز وجوه متعلقه استفاده خواهد شد لذا در اینمورددقت کامل شود. 

مجددا سال پر باری را برای اعضا محترم آرزومندیم

/ 0 نظر / 7 بازدید