خبر

باخبر شدیم که تعدادی از اعضای تعاونی مسکن شهاب شهر از روی ناچاری و استیصال از عملکرد هیئت مدیره و بازرس وبا پشتیبانی که اداره کل تعاون از آنها با کار شکنی انجام می دهد ، پس از ١٩ سال صبر،در زمین های فیروز بهرام اقدام به نصب چادر و سکونت کرده اند.

/ 3 نظر / 14 بازدید
عضو تعاوني

salam va namaz ruzehatun ghabule hagh bashe elahi. vaghean ba shenidan in mozu khili narhat va motasefam .pedaram ham tasmim dash ke inkaro bokone vaghean chi kar mishe kard ke hagh be hagh dar berese.

رضا

از پیگیریاتون خیلی تشکر می کنم و از اینکه این وبلاگ رو برای اطلاع رسونی بر پا کردین. ما فقط می تونیم دعا کنیم. خدا پشت و پناهتون.

م.ف

سلام.بادرود بر همه زحمت کشان و حق خواهان. جاءالحق و ذهق الباطل ان الباطل کان ذهوقا. ودرود خودا بر حق خواهان و سلام خدا در ماه میهمانی حضرت حق بر کسانی که با جان دل پرچم عدالت خواهی را بر افراشتند تا ضحاکیان با باطل خویش خوش باشند. ونرید ان من علی الذین استضعفو فی الارض و نجعلهم الائمه و نجعلهم وارثین.----- خداوند توفیق دهد تا ما هم به انان بپیوندیم. ---------- ..... کجائید کسانیکه ندای عدالت محوری شما گوش جهانیان را کر کرده است . ببیند اینجا تهران است . پایتخت ام القرای اسلامی.---- .......... کجایید منادیان حقوق بشر ..ببیند .... و شاید یاد . بگیرم که چگونه باید از حقوق 3000 خانواده دفاع کرد. . ..... بیایید دباره دفاع از حقوق بشر را معنا کنیم. سلام و درود خدا بر شما چادر نشینان و و همه بی خانمان کره هستی.