گزارش گرد هم آئی پنجشنبه 10/4/89

با سلام

برابر روال هر هفته این پنجشنبه نیز تعدادی از اعضا در محل زمین فیروز بهرام گرد هم آمده بودندو تبادل نظر می کردند. آقای مدیر عامل نیز بودند و در داخل ساختمان گویا داشتند با مهندس نقشه بردار  نقشه را بررسی می کردند.اعضا حاضر داخل ساختمان شدندو تعدادی سئوال از وی کردند.

1- آقای مدیر عامل چرا طی هفته گذشته با امروز و فردا کردن نماینده جهت امور اداری  ثبت شرکت ها برای درج بازرسی آقای صفری اعزام نکرده بودید و یک هفته دیگر کار شکنی کردید؟

ایشان جواب دادند که انشاالله روز شنبه این مهم انجام خواهد شد. انشالله

2- آیا این هزینه و نقشه برداری جدی است و چهار شرط مصوبه مجمع و داشتن نقشه و پرت زمین واخذ سندرسمی برای این تفکیک در آن لحاظ شده یا خیر(سلامی دوباره )

مظابق معمول همیشه اول سعی کردند موضوع را  عوض کرده و باز با وقت کشی جواب را لوث کنند ولی با تذکر مجبور به پاسخ گوئی شدند و گفتند که خیر این دور بین گذاری برای ارزیابی متراژزمین های خریداری شده است (تشکر از هیئت مدیره که پس از14سال می خواهند بدانند که آیا متراژزمین خریداری شده درست است یا نه !!!؟؟؟)وگفتند که ما خود را برای اخذ مصوبه در مجمع آینده آماده می کنیم و معلوم شد که مصوبه تا این لحظه را ندارند در صورتیکه قبلا گفته بود داریم زمین را تفکیک می کنیم و بین اعضا بصورت 2 هکتاری تقسیم خواهیم کرد ودر صورت تغییر کاربری زمین مجددا آن قطعات را به هم متصل می کنیم و ایشان می دانستند که برای زمین فیروز بهرام تغییر کاربری انجام خواهد شد .پس از بحث های زیاد ایشان بصورت ضمنی تایید کردند که این حرکات و تفکیک ها چیزی جز مانور نیست در این موقع بود که اعضا حاضر خشمگین شده و اعتراض های شدید کردند.

  در بین سخنان خود اشاره کردند که در مجمع آینده نسبت به تعیین بازرس سال 89 انتخابات انجام می شود و عمر قانونی بازرسی آقای صفری به اتمام رسیده است و باز اعتراض اعضا که آقا ،هنوز کارهای ثبتی بازرس منتخب تکمیل نشده چطور تمام شده است و ایشان گفتند که خواست اداره کل است . البته ما می دانیم که این دیکته خود ایشان است و هدف شوم دیگری تدارک دیده می شود.انحلال کذائی جواب نداد، ترفند دیگری آماده می شود و همه آگاهند که چرا ایشان از بازرسی دیگر ،جز بازرس تائید شده خودشان می ترسند و هزاران کلک می زنند.

دررابطه با مسائل زمین های لتمان کن سئوال شد و توسط عضوی باارائه اعداد و ارقام مستند برابر نامه ها و گفته های خودشان ،جهت ایشان و سایر حاضرین به شرح زیرتوضیحاتی  داده شد .

فروش مجوز برج فروخته شده به اصطلاح به یکی از ارکانهابه مبلغ 5 /1 میلیارد تومان 

دریافت نقدی از این معامله حدودا                           یک میلیارد تومان   

انتقال اهن آلات از زمین فیروزبهرام به لتمان کن 220,000,000  تومان 

در امد کشاورزی حدودا                                   63,000,000 تومان  

جمع کل حدودا                                        1,283,000,000        

و اما هزینه ها

پرداخت به اعضا بابت سود برابر گزارشات خودشان حدودا       ,000,000 755تومان

 

پرداخت به فروشنده زمین                                                  220,000,000تومان

جمع کل                                                                       975,000,000 تومان

و هزینه دیگری تاکنون از این نقدینگی اعلام نشده پس

حدود 300,000,000تومان از نقدینگی اعضا در زمین های لتمان کن خرج شده است

توجه بفرمائید،ما هم زمینی با مساحت 30,000مترمربع با 120%تراکم وبا مجوز ساخت 600 واحد با نقدینگی سیصد میلیون تومان داشتیم و فقط تعداد 39 واحد آپارتمان برایمان باقی مانده است؟ و برای آنها نیز به بانک وام هشت میلیونی بدهکاریم!!!!؟

و ایشان پاسخی نداشتند . وفقط گفتند می توانید بروید و شکایت کنید.و باکی نداشتند گویا از روند حسابرسی های قبلی خاطره خوشی داشتند چرا که نحوه ارائه اطلاعاتی حسابرسی ها را خودشان بر عهده داشتند و آنی که لازم بود ارائه می کردند و نه آنی که حقیقت داشت .جلسه با عصبانیت شدید اعضا خاتمه یافت.

     شکر خدا را که چنین مارا یاری می کند و خوار می کند هر آن که در او غش باشد

/ 0 نظر / 7 بازدید